Komplet sztucznej biżuterii dla córki

Moja córka Kamila uwielbiała nosić biżuterię. Miała jej dość dużo, ponieważ każdego dnia zakładała inny komplet. Córka na każde urodziny, czy imieniny zawsze chciała dostać biżuterię i już później przestałam nawet pytać co jej kupić, ponieważ doskonale wiedziałam, z czego będzie zadowolona.

Kupienie córce pięknej biżuterii w nowym sklepie 

sztuczna biżuteriaMoja córka znała wszystkie sklepy, w których dostępna była sztuczna biżuteria i nie było możliwości jej zaskoczyć czymś unikalnym. Ja jednak byłam czujna i jak dowiedziałam się o nowo otwartym sklepie z biżuterią, to pojechałam tam jeszcze zanim moja córka o nim usłyszała. W sklepie było mnóstwo kompletów sztucznej biżuterii a zestawy były ręcznie robione i przez to każdy się od siebie różnił. W ofercie nie było dwóch jednakowych kompletów biżuterii i dlatego miałam pewność, że córka takiego nie posiada. Zdecydowałam się na biżuterię, która w zestawie miała piękny wisiorek, kolczyki praz bransoletkę. Biżuteria była w kolorze czerwonym a córka takich kolorów miała mało. Za sztuczną biżuterię zapłaciłam rozsądną cenę, ale najważniejsze było, że nikt inny nie będzie miał takiego samego kompletu. Kiedy wróciłam do domu, to moja córka już tam była. Dałam jej prezent, co ją zaskoczyło, ponieważ było to bez okazji. Kiedy zobaczyła, że dostała ode mnie piękną sztuczną biżuterię, to ją dosłownie wcięło! Znała wszystkie sklepu z biżuterią a taki komplet widziała pierwszy raz. Od razu jej powiedziałam o tym nowym sklepie z biżuterią.

Córka często odwiedzała sklep z biżuterią i dzięki temu miała mnóstwo nowych kompletów, którymi lubiła się chwalić. Wszystkie zaoszczędzone pieniądze wydawała na biżuterię. Była jeszcze młoda i nie miała żadnych zobowiązań, więc mogła wydawać pieniądze na co chciała.